Nuskardėjo antroji Atsisveikinimo su vasara šventė Baisogaloje

Baisogalos kultūros centras antrą kartą organizavo ,,Atsisveikinimo su vasara šventę“. Renginys ne tik pramoginis, bet ir ugdantis, mažinantis socialinę atskirtį, suburiantis įvairaus amžiaus ir įvairių pomėgių bendruomenės žmones ir įtraukiantis atvykusius iš svetur.

Šventė prasidėjo 13 val. sportinėmis varžybomis ir pramogomis, kurias pristatė kultūros centro meno vadovė Jūratė Kačiukevičienė. Malonu, kad į sportines varžybas įsitraukė daug jaunimo. Mobili jaunimo erdvė Radviliškio rajone organizavo įvairias pramogas: vadovės Mingailė ir Roberta, savanorės Kamilė ir Evelina kvietė žaisti petankę, jengą, labirintą ir tvisterį. Piešėjoms ant veidukų Austėjai, Gabijai, Akvilinai ir Paulinai patarimų negailėjo  Radviliškio dailės mokyklos Baisogalos klasių dailės mokytoja Inga Ginkevičiūtė. Burbulų magiją pristatė Erika ir Šarūnė – čia dalyvių tikrai netrūko. Net du batutai kvietė pramogauti ir sportuoti. Prekybininkai džiugino savo išmone ir gardžiais patiekalais.

18 val. centro direktorė Erika Liukienė  pasidžiaugė, kad antroji ,,Atsisveikinimo su vasara“ šventė jau penkias valandas vyksta nuotaikingai ir sklandžiai, kad vis daugiau žmonių renkasi, kad gerą nuotaiką kuria ir saulė, ir vanduo, o svarbiausia, žmonės. Tad kultūros centras padėkas įteikė partneriams: Baisogalos seniūnijai, mobilios jaunimo erdvės komandai, Baisogalos dailės klasių mokytojoms ir sporto renginių organizatoriui Juliui Optui.

Julius apibendrino sportinių varžybų rezultatus, pristatė prizininkus ir nugalėtojus: svarčio rovime neįveikiamas buvo Vladas Bandza, merginų grupėje – Monika Navagruckaitė, svorio laikyme taip pat nugalėtoju tapo Vladas Bandza, svorio nešime ištvermingiausi buvo Ernestas Griciūnas ir Jūratė Kačiukevičienė, atkakliose paplūdimio tinklinio batalijose nugalėtojais tapo komanda ,,Mes“ Titas ir Dominykas. Virvės traukime geriausiai sekėsi Ernestui, Pauliui ir Donatui – komandai ,,Ereliai“. Sporto renginių organizatorius Julius Optas nugalėtojams ir prizininkams įteikė taures ir medalius, o nugalėtojus apdovanojo centro direktorė Erika Liukienė, su švente pasveikino Baisogalos seniūnė Renata Masiulienė.

Koncertinę programą pradėjo populiari grupė ,,Nešpėtni bernai“, kuriems pavyko ,,užvesti“ visus susirinkusius. Po pirmojo koncerto buvo įteiktos padėkos šventės rėmėjams už kultūros centro iniciatyvos palaikymą ir bendruomeniškumo skatinimą bei paramą organizuojant vasaros palydėtuvių šventę: Birutei Radžiūnienei, Redai ir Robertui Grigaičiams, UAB ,,Gliukolvetas“, UAB ,, Benglita“, UAB ,,Baisogalos Bioenergija“, kavinei ,,Pas Zitą“, Jūratei ir Vakariui Lesnikauskams , Danguolei Kliorienei, ŽŪB ,,Vainiūnų agroservisas“, Aurimo Gaidžiūno įmonei ,,Auridana“, UAB ,,Granulita“, barui ,,Rozalimo alus“, Arūnui Marašinskui.

Koncertinę programą tęsė visų mėgiamas atlikėjas Egidijus Sipavičius ir grupė ,,Zygga“ – Gabija Radžiūnaitė ir Žygimantas Petkus.

Baisogalos kultūros centras dėkoja visiems šventės dalyviams, svečiams, atlikėjams, partneriams ir rėmėjams. Iki susitikimo 2023 m. rugpjūčio pabaigoje.

Parengta pagal BKC informaciją