Projektai

Pradžia / Projektai

Atėjus gražiam pavasariui norime kartu pasidžiaugti mūsų sėkme ir laimėjimais. Šiems metams Baisogalos kultūros centras parengė paraiškas Lietuvos kultūros tarybos organizuojamam konkursui. Lietuvos kultūros taryba iš Tolygios kultūrinės raidos programos net 4 Baisogalos  kultūros centro projektams skyrė finansavimą. Projektų veiklos yra orientuotos į jaunimą ir suaugusiuosius. Veiklų gausa patenkins kiekvieno mūsų lankytojo skonį ir poreikius. Belieka susidėlioti datas ir kviesti visus keliauti kultūros taku, nes tik kultūra įkvepia gyventi.   Taigi, artimiausiu laiku Jus pakviesime į projektines veiklas ne tik Baisogalos kultūros centre, bet ir į mūsų struktūrinius padalinius Skėmių ir Grinkiškio seniūnijose.

Finansuoti projektai:

Tarptautinis folkloro festivalis „Nemirštanti tautos gaida“– (5571,00 Eur);

Festivalis „Jaunimo Menoterapija“ – (5286,00 Eur);

Mėgėjų teatrų festivalis „Vaidina kaimynai“ – (4857,00 Eur);

Profesionalių teatrų festivalis „Medunešis“ – (10000 Eur.)

 

Labai smagu pasidžiaugti su visais kartu mūsų kultūros centro sėkme. Dar praėjusių metų rudenį Baisogalos kultūros centras parengė paraiškas Lietuvos kultūros tarybos organizuojamam konkursui. Lietuvos kultūros taryba iš Tolygios kultūrinės raidos programos trims Baisogalos  kultūros centro projektams skyrė finansavimą:

Tarptautinis folkloro festivalis „Nemirštanti tautos gaida“– (2800,00 Eur);

Festivalis „Jaunimo Menoterapija“ – (2500,00 Eur);

Mėgėjų teatrų festivalis „Vaidina kaimynai“ – (2200,00 Eur).

Taigi, taigi, jau visai netrukus, pakviesime Jus dalyvauti projektų veiklose.

 

Baisogalos kultūros centras ir toliau džiaugiasi savo pasiekimais ir finansuotais projektais. Kultūros centras dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės organizuotuose konkursuose ir parengė bei gavo finansavimą projektams:

  1. Grožinės literatūros ir kitų Radviliškio rajono savivaldybei reikšmingų leidinių leidybos dalinio finansavimo Radviliškio rajono savivaldybės biudžeto lėšomis konkurso 2023 metams leidybos projektas – Knygos „Nuskambėjo, nužvangėjo“ leidyba – (4000,00 Eur);
  2. Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programa „Molio ir stiklo harmonija“ – (800,00 Eur);
  3. Etnokultūrinė vaikų dienos stovykla „Komarynė“ – (1830,00 Eur).

Kviečiame aktyviai dalyvauti projektų veiklose.